Веб-сайт Центрального виконавчого комітету політичної партії "Вперед, Україно!"

В П Е Р Е Д,   У К Р А Ї Н О !

 на головну

01.02.2005

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ОНОВЛЕНИЙ СКЛАД ГРУП І ФРАКЦІЙ у ВР України

станом на - 1 лютого 2005 року

 

Фракція "Наша Україна"
Склад фракції
Дата створення: 15.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 101 депутат.
Уповноважені представники:

Пинзеник Віктор Михайлович
Костенко Юрій Іванович
Тарасюк Борис Іванович
Порошенко Петро Олексійович
Мартиненко Микола Володимирович

Фракція комуністів
Склад фракції
Дата створення: 15.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 59 депутатів.
Уповноважені представники:

Симоненко Петро Миколайович
Матвєєв Валентин Григорович
Пономаренко Георгій Григорович
Цибенко Петро Степанович

Фракція "Регіони України"
Склад фракції
Дата створення: 20.06.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 54 депутатa.
Уповноважені представники:

Богатирьова Раїса Василівна
Пєхота Володимир Юлійович
Потапов Василь Іванович
Ларін Сергій Миколайович
Бастрига Іван Михайлович
Клімов Леонід Михайлович
Самофалов Геннадій Григорович
Наконечний Володимир Леонтієвич
Матвієнков Сергій Анатолійович
Царьов Олег Анатолійович

Позафракційні
Склад фракції
Дата створення: 14.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 33 депутатa.


Фракція Народної аграрної партії України
Склад фракції
Дата створення: 15.06.2004
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 33 депутатa.
Уповноважені представники:

Єремеєв Ігор Миронович
Гладій Михайло Васильович
Ващук Катерина Тимофіївна
Калінчук Василь Антонович
Мартиновський Валерій Павлович
Рішняк Іван Миколайович
Терещук Сергій Миколайович
Касьянов Сергій Павлович

Фракція Соціал-демократичної партії України (о)
Склад фракції
Дата створення: 15.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 26 депутатів.
Уповноважені представники:

Кравчук Леонід Макарович
Шепетін Володимир Леонідович
Заєць Володимир Володимирович
Шуфрич Нестор Іванович
Шурма Ігор Михайлович

Фракція партії "Єдина Україна"
Склад фракції
Дата створення: 22.09.2004
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 22 депутатa.
Уповноважені представники:

Губський Богдан Володимирович
Гуров Вадим Миколайович
Демьохін Володимир Анатолійович
Мокроусов Анатолій Олексійович
Осика Сергій Григорович
Ременюк Олексій Іванович
Нечипорук Володимир Павлович
Єдін Олександр Йосипович

Фракція Соціалістичної партії України
Склад фракції
Дата створення: 15.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 21 депутат.
Уповноважені представники:

Мороз Олександр Олександрович
Ніколаєнко Станіслав Миколайович
Вінський Йосип Вікентійович
Бокий Іван Сидорович
Грязєв Анатолій Дмитрович
Семенюк Валентина Петрівна

Фракція Блоку Юлії Тимошенко
Склад фракції
Дата створення: 15.05.2002
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 19 депутатів.
Уповноважені представники:

Тимошенко Юлія Володимирівна
Матвієнко Анатолій Сергійович
Турчинов Олександр Валентинович
Білорус Олег Григорович

Група "Союз"
Склад фракції
Дата створення: 21.05.2004
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 15 депутатів.
Уповноважені представники:

Гапочка Микола Михайлович
Баграєв Микола Георгійович
Гошовський Володимир Сергійович
Миримський Лев Юлійович
Солошенко Микола Павлович

Група "Демократична Україна"
Склад фракції
Дата створення: 20.01.2005
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 14 депутатів.
Уповноважені представники:

Шаров Ігор Федорович

Група Промисловців і підприємців - Воля народу
Склад фракції
Дата створення: 21.01.2005
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 14 депутатів.
Уповноважені представники:

Довгий Станіслав Олексійович
Оніщук Микола Васильович
Буряк Сергій Васильович
Гуреєв Василь Миколайович
Кузьмук Олександр Іванович
Веретенников Віктор Олександрович

Фракція НДП та групи "Республіка"
Склад фракції
Дата створення: 01.02.2005
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 14 депутатів.
Уповноважені представники:

Пустовойтенко Валерій Павлович
Іоффе Юлій Якович
Гладкіх Василь Іванович
Заічко Віктор Олександрович
Петров Олег Володимирович
Супрун Людмила Павлівна
Шведенко Микола Миколайович

Група "Демократичні ініціативи"
Склад фракції
Дата створення: 23.09.2004
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 13 депутатів.
Уповноважені представники:

Гавриш Степан Богданович
Ярославський Олександр Владиленович
Сандлер Дмитро Михайлович
Святаш Дмитро Володимирович
Резнік Ігор Йосипович
Давидова Людмила Іванівна
Карпов Олександр Миколайович

Група "Центр"
Склад фракції
Дата створення: 22.04.2004
Динаміка переходів
Кількісний склад фракції за станом на 01.02.2005 - 12 депутатів.
Уповноважені представники:

Омельченко Олександр Олександрович
Тополов Віктор Семенович
Бартків Василь Павлович
Гаврилюк Василь Васильович
Шкляр Володимир Борисович
Бондарчук Сергій Васильович
Бичков Сергій Анатолійович
Козаченко Олексій Олексійович

Переходи по фракціях за 01 лютий 2005

Депутат В яку фракцію перейшов?
Бондаренко Олена Федорівна Фракція "Наша Україна"
Бондаренко Олена Федорівна Позафракційні
Гладкіх Василь Іванович Фракція НДП та групи "Республіка"
Горлов Геннадій Васильович Позафракційні
Дашутін Григорій Петрович Фракція НДП та групи "Республіка"
Дзонь Валентин Михайлович Фракція НДП та групи "Республіка"
Заічко Віктор Олександрович Фракція НДП та групи "Республіка"
Іоффе Юлій Якович Фракція НДП та групи "Республіка"
Каденюк Леонід Костянтинович Фракція НДП та групи "Республіка"
Крук Юрій Борисович Фракція НДП та групи "Республіка"
Кукоба Анатолій Тихонович Фракція НДП та групи "Республіка"
Матвієнко Павло Володимирович Позафракційні
Мусіяка Віктор Лаврентійович Позафракційні
Надрага Василь Іванович Фракція Народної аграрної партії України
Павлюк Микола Пантелеймонович Фракція НДП та групи "Республіка"
Петров Олег Володимирович Фракція НДП та групи "Республіка"
Полякова Лариса Євгеніївна Фракція НДП та групи "Республіка"
Пустовойтенко Валерій Павлович Фракція НДП та групи "Республіка"
Сівкович Володимир Леонідович Позафракційні
Супрун Людмила Павлівна Фракція НДП та групи "Республіка"
Франчук Ігор Анатолійович Позафракційні
Шведенко Микола Миколайович Фракція НДП та групи "Республіка"

Статистика переходів по фракціям

 

сайт ВР України, 01.02. 2005р

© - ВСІ ПРАВА ЗАСТЕРЕЖЕНО.