Веб-сайт Центрального виконавчого комітету політичної партії "Вперед, Україно!"

В П Е Р Е Д,   У К Р А Ї Н О !

 на головну

  22.01.2007

 

Iнформаційна довідка - партія “Вперед, Україно!”

 

Cтворення політичної партії “Вперед, Україно!” за задумами її організаторів, повинно було символізувати новий етап розвитку партійної системи України. Народження цієї політичної сили стало відповіддю на виклик сучасної політичної системи держави. Останнім часом поділ політичних організацій за класичними політичними ідеологіями, неповністю відповідає потребам сучасного українського суспільства. Діяльність партій в межах класичних ідеологій не дає їм можливості враховувати складну систему суспільних потреб. Таким чином, партії, що в своїх діях обмежують себе класичними ідеологіями не можуть оперативно та комплексно реагувати на потреби сучасного суспільства, боячись порушити канони власних ідеологій, що формувались в інших суспільних обставинах. Ідеологічна зашореність робить партії нефункціональними, а їхні дії неефективними.

 

“Вперед, Україно!” партія, що свідомо не вписує себе в систему партійної класифікації за ознакою поділу на класичні ідеології. Ми партія принципово нового типу, що застосовує методику поєднання найкращих і найкорисніших політичних рецептів, які за класичним поділом часто відповідають світоглядним позиціям різних, а подекуди антагоністичних класичних ідеологій. Нам несприйнятна категоричність у політичних судженнях. Категоричні судження характерні політикам та партіям, які мислять стереотипно. Такі політичні суб’єкти спрямовані на виконання абстрактних вимог класичних ідеологічній, а не реагування на конкретні суспільні вимоги. Партія не повинна відмовлятись відповідати на будь-які об’єктивні вимоги громадян та загалом суспільства, аргументуючи свою відмову невідповідністю цих вимог власній політичній ідеології або партійній програмі. Мабуть, саме тому соціальна база нашої партії переважно формується з освічених людей, перш за все це: інтелігенція, студентство, підприємці, кваліфіковані робітники, які не мислять категорично та зашорено. Такі громадяни можуть жити і розвиватись лише в умовах політичних свобод – слова, думки та вибору. Їм необхідні економічні свободи, як невід’ємна умвова для самореалізації. Ці громадяни не намагаються втиснути свій власний світогляд у вузькі рамки якоїсь однієї політичної ідеології.

 

Основним принципом діяльності нашої партії є спроба створити умови для реалізації та органічного поєднання потреб всіх громадян, незалежно від їхньої національності, віросповідання, статі, віку, соціального статусу та політичних переконань.  

 

Засновниками партії стали громадяни, які усвідомлювали необхідність такої політичної сили для сучасної України. Лідером партії “Вперед, Україно!” став авторитетний в Україні юрист та політик Віктор Мусіяка, віце-спікер парламенту ХІІІ скликання.

 

Основним завданням “Вперед, Україно!” та метою її діяльності є захист всіх прав людини. Ми не хочемо обмежувати себе в діях вимогами всіляких “ізмів”. Ось чому гаслом партії є вислів, що найбільш точніше відображає її суть: “Ні вліво, ні вправо, тільки вперед!”

 

 

ЦВК ВУ, 1999р.

© - ВСІ ПРАВА ЗАСТЕРЕЖЕНО.